İzmir de Ulaşım

KARS36 SPOR ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI’NDA 5.TUR’A ÇIKTI

BAL Liginde oynayan Kars36 Spor Ziraat Türkiye kupasında karşılaştığı İzmir temsilcisi Altınordu’yu son saniye gol’ü ile kupa dışına iterek tarih yazdı.

25 Ekim 2017 Çarşamba 14:07
İzmir Tabela, Neon Tabela, Krom Kutu Harf, Pleksi Kutu Harf, Vinil Germe Uygulama, Dijital Baskı

KARS36 SPOR İZMİR’DE TARİH YAZDI!

 

KARS36 SPOR ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI’NDA 5.TUR’A ÇIKTI

 

BAL Liginde oynayan Kars36 Spor Ziraat Türkiye kupasında karşılaştığı İzmir temsilcisi Altınordu’yu son saniye gol’ü ile kupa dışına iterek tarih yazdı.

 

İzmir’de yaşayan Kars Ardahan ve Iğdırlı Bürokrat ve iş adamlarının sponsorluğunda İzmir’de ağırlanan Kars36 Spor kulübü, kamp yaptığı Grand Corner otel’de maç sonunda tur atlamanın büyük mutluluğunu yaşadı.

    

Maç sonu Kamp yaptığı otele gelen Kars36 Spor kulübü ve yöneticileri burada Konfetilerle karşılandı. Sporcularla yenen maç sonu yemeğinin ardından Sponsorlar tarafından düzenlenen küçük bir tören düzenlendi,

Düzenlenen törene Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Kars36 Spor Kulüp Başkanı Muharrem Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri, Sporcular, sponsorluk yapan İzmir’de yaşayan Karslı iş adamları, Ayhan Uzunay, Karabağlar Belediyesi CHP Meclis Üyesi Emin Uztemur ve CHP milletvekili aday adayı Gürsoy Taşdemir katıldı.

 

Törende duygu ve düşüncelerini dile getiren Kars36 Spor kulübü Başkanı Muharrem Yıldız şunları söyledi;

Kars36 Spor kulübü başkanı olmaktan gurur duyuyorum, bu çocuklar bugün maçta sahada yüreklerini ortaya koydular ve hak ettikleri 5.tur a yükseldiler her birini ayrı ayrı alınlarından öpüyorum. İzmir’de bizleri hiç yalnız bırakmayan İzmir’de yaşayan hemşerilerimizin tümüne ayrıca Maddi katkılarını koyan UZUNAY ET Yönetim Kurulu başkanı Ayhan Uzunbay’a CHP Karabağlar meclis üyemiz Emin Uztemur’a ve değerli kardeşimiz Gürsoy Taşdemir’e çok teşekkür ediyorum dedi.

 

İş adamı aynı zamanda Karabağlar CHP Meclis Üyesi Emin Uztemur’da şunları söyledi;

 

İzmir’de çok sayıda Karslı, Ardahanlı, Iğdırlı yaşıyor bu günkü galibiyetle bizleri mutlu eden ve oynadığı oyunla bu takımın sezon sonunda BAL liginde şampiyon olarak 3.lige yükseleceğini gösterdi. Sporcu kardeşlerimi cani gönülden kutluyorum, biz Altınordu ile karşılaşacağınızı öğrendiğimiz andan itibaren değerli dostum Gürsoy Taşdemir yoğun bir çalışmaya girerek İzmir’e gelen kulübümüzün bütün masraflarını hiçbir kurum ve kuruluşu zahmete sokmadan biz kendimiz karşılayacağız dedi. Çalışmalarını bu yönde yürüttü. Çünkü İzmir deki belediye ve diğer kuruluşlarımız her daim yanımızda olmuştur. Bu konuda bizlere asla yardımlarını esirgememişlerdir. Lakin Bu Aslan sporcularımızı biz ağırlayacağız kararı ile yola çıkılmıştır. Umarım sizleri burada iyi ağırlamışızdır dedi.

 

Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta’da şunları söyledi;

Kars36 Spor kulübümüzü cani gönülden kutluyorum. İzmir’de yaşayan sizler gibi duyarlı hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. Takımımızı hiç yalnız bırakmamış ve çok iyi ev sahipliği yaptınız. Altınordu’yu yenerek bir üst tura yükseleceğimizden çok emindim. Maçın TV den canlı verilmesi ve galip gelmeniz neticesinde Kars halkı sokaklara döküldü haberleri geliyor. Kulüp başkanımızı, Yönetim Kurulu Üyelerini ve siz yürekli sporcularımızı kutluyorum dedi.

 


Konuşmaların ardından Yöneticilere ve Sporculara İzmir ile ilgili küçük hediyeler ve Plaketler verildi.

Haber: Doğan Prepol

 

 

 

 

    
Haber Kaynağı: ESH

Bu haber 36473 kez okundu
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...