İzmir de Ulaşım

Pedallar Cumhuriyet için Döndü

İzmir Bisiklet Birliği on iki bisiklet topluluğunun katıldığı 1200'ü aşkın bisiklet tutkunu ile Cumhuriyet için pedal çevirdi.Sabah 11:00 de Bostanlı Demokrasi Meydanında toplanan bisikletçiler Bisan sponsorluğunda yaptırılan Ay-Yıldızlı formalar ile yolları gelincik tarlasına döndürdü.

30 Ekim 2018 Salı 15:48
Pedallar Cumhuriyet için Döndü


İzmir Bisiklet Birliği on iki bisiklet topluluğunun katıldığı 1200'ü aşkın bisiklet tutkunu ile Cumhuriyet için pedal çevirdi.
Sabah 11:00 de Bostanlı Demokrasi Meydanında toplanan bisikletçiler Bisan sponsorluğunda yaptırılan Ay-Yıldızlı formalar ile yolları gelincik tarlasına döndürdü.


Karşıyaka Anıtında yapılan törende İzmir Bisiklet Birliği adına konuşma yapan Ahmet Çelikörs katılan bütün bisikletçilere teşekkür ederek bisiklet kullanımının yaygınlaşması ve kent kültürüne yerleşmesi için destek veren herkese teşekkür etti.

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Cumhuriyetin anlam ve önemini anlatan konuşmasının ardından bisikletçilere teşekkür etti.1000'i aşan bisiklet topluluğu, gurubun öne bisikletli anneleri ve kadınları alarak, emniyet ve sağlık ekiplerinin de yer aldığı kontrollü akışın sağlandığı yollarda  ilerleyerek  Cumhuriyet Meydanına vardı. 
Vatandaşlar, bisikletlilere yol boyunca alkıslarla yoğun ilgi ve sevgi gösterisinde bulundular.Haber:Ayten Güneş 
Haber Kaynağı: ESH

Bu haber 97441 kez okundu
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...