İzmir de Ulaşım

BİSİKLETÇİLER KARŞIYAKA’YA AKIN ETTİ

Karşıyaka’da geçtiğimiz pazar gerçekleştirilen 2.el bisiklet pazarı bisiklet severlerin yoğunun ilgisiyle karşılandı.

01 Kasım 2018 Perşembe 10:41

İKİNCİ EL BİSİKLET PAZARINA YOĞUN İLGİ
BİSİKLETÇİLER KARŞIYAKA’YA AKIN ETTİ

İlki Karşıyaka’da geçtiğimiz pazar gerçekleştirilen 2.el bisiklet pazarı bisiklet severlerin yoğunun ilgisiyle karşılandı.  Sabahın  erken saatlerinde  bisikletlerini satmak isteyenler kendileri için ayrılan alanlara yerleşirken, bisiklet parça ve aksesuarları satanlar da gösterilen yerde alıcıları ile buluştular. Model değiştirmek, farklı tür bisiklete geçmek isteyenler aradıkları bisikletleri test ederek, isterlerse ekspertiz desteği de alarak alış verişlerini yaptılar.

Bsikoop Başkanı Ahmet Çelikörs, ‘gelen bisikletlerin yarısının yeni sahipleriyle buluştuğunu söyledi. Her hafta aynı yerde düzenlenecek olan pazara ilginin artarak devam edeceğini söyleyen Çelikörs, Kooperatifin bisiklet kullanımının yaygın hale gelmesi için gerekli alt yapı, donanım, tesisat edinilmesini  sağlamak, bir takım sosyal projeleri hayata geçirmek ve bisikleti günlük ulaşım aracı olarak kullanabilmesi amacını  hedefliyor’ dedi.


Pazar projesinin hemen arkasından Bisikleti kapsayan birbirinden güzel projelerleri de hayata geçireceklerini sözlerine ekledi.


Bisikop; Bisiklet kooperatifinin ortaklarının evde hazırlayıp getirdikleri yiyeceklerle ziyaretçiler karınlarını doyurup, sunulan çay kahve ikramıyla ayaküstü bisiklet üstüne sohbetler ettiler. 
Haber: Ayten Demir Güneş
Haber Kaynağı: ESH

Bu haber 96996 kez okundu
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...