İzmir de Ulaşım

SÖZ VERDİK YAPIYORUZ! : “DOĞALGAZ HALKIMIZA HAYIRLI OLSUN”

Mart 2014 yerel seçimlerinden sonra göreve gelen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, seçimler öncesinde Burhaniye halkına verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor.

23 Kasım 2016 Çarşamba 16:18
SÖZ VERDİK YAPIYORUZ! : “DOĞALGAZ HALKIMIZA HAYIRLI OLSUN”


Mart 2014 yerel seçimlerinden sonra göreve gelen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, seçimler öncesinde Burhaniye halkına verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor. 

Göreve geldiği günden bugüne kadar Burhaniye halkına verdiği sözleri bir bir yerine getiren ve getirmeye devam eden Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal son olarak verdiği bir sözü daha yerine getirerek Burhaniye için doğalgaz döşenmesini sağlıyor.

Burhaniye halkının dört gözle beklediği doğalgaz konusunda önemli adımlar atarak 2017 yılı içerisinde doğal gazın Burhaniye’ye döşenmesinin önünü açtı. Burhaniye halkı için gece gündüz çalışarak Burhaniye’nin bugünü ve geleceği için çalışan Başkan Uysal verdiği sözlerinin arkasında da durarak Burhaniye halkının takdirini topluyor. Burhaniye’nin vizyonunu geliştirecek projeleri hayata geçirmek için önemli işlerin takipçisi olan ve bu uğurda gecesini gündüzünü Burhaniyeliler için harcayan Başkan Uysal son olarak doğal gaz müjdesini Burhaniyelilere verdi.2016 yılı 1. Olağanüstü Meclis Toplantısı’nda alınan karar ile, bazı çevreler tarafından bir süredir hayal olduğu dillendirilen hatta engellenen, ilçeye doğalgaz getirilmesinin önü açıldı.

Aksa Doğal Gaz A.Ş’nin resmi yazısına göre doğalgaz dağıtım faaliyetleri için meclis kararı alınmasının gerektiği vurgulanırken Başkan Uysal ve Burhaniye Belediyesi meclis üyelerinin aldığı karar ile 2017 yılı içerisinde Burhaniye için doğal gaz döşenme işleri başlayacak.Konu hakkında Burhaniye’nin dört gözle beklediği bir iş olduğunu vurgulayan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “göreve geldiğimiz günden bugüne kadar söz verdiğimiz işleri yerine getirmek için üstün bir çalışma içindeyiz. Söz verdiklerimizi teker teker gerçekleştirdiğimiz gibi söz vermediğimiz ancak Burhaniye’nin geleceği için önem arz eden Burhaniye’nin gelişmesini sağlayacak birçok projeyi de hayata geçirdik ve geçirmek üzere olduklarımız var. Bizim memleketimize hizmet etmekten başka bir gayemiz olmaz, olamaz! Bıkmadan, usanmadan, gönlümüzü karartmadan vatandaşlarımız hizmet getirmek ve Burhaniye’ye yakışırı işleri yapmaya devam edeceğiz” dedi. 

 
Haber Kaynağı: ESH
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...