İzmir de Ulaşım

VENEZUELA'DA NELER OLUYOR

Bolivarcı Venezuela'da neler oluyor.Emperyalist saldırıya dırenen Bolivarcı Hükümet güçleri Dünya Halklarının desteğini alırken emperyalist ardıllar neyin peşinde?

23 Mayıs 2019 Perşembe 13:47
 Latin Amerika'da direnen bir halkın gündemimize girmesinde ki gerekçe kuşkusuz ki "Halkların Kardeşliği" dir.Emperyalizmin tarihte ilk halkasını koparan bir mücadelenin (Türkiye Ulusal Kurtuluş Savaşı) sahipleri ve onların bu günkü torunları olarak biz, bu mücadelenin ne kadar değerli olduğunu biliriz.
Venezuela Halkının şanlı direnişini selamlıyoruz.

"İzmir Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde 24 Mayıs Cuma günü Venezuela'nın Türkiye büyükelçisi Jose Gregorio Bracho Reyes'in de katılımıyla Venezuela'da yaşananların konuşulacağı bir söyleşi yapılacak.

24 Mayıs Cuma günü saat 19.00'da Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti Türkiye Büyükelçisi Jose Gregorio Bracho Reyes ve Jose Marti Kültür Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yiğit Günay'ın katılımıyla Venezuela'da yaşananların konuşulacağı bir söyleşi yapılacak. "Venezuela'da Neler Oluyor: Emperyalist müdahale ve direniş" başlıklı söyleşide, ülkede yaşanan güncel gelişmeler ele alınacak." 
İzmir Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde yapılacak etkinliğin duyurusu şöyle:
Haber Kaynağı: Sol.Org.Tr

Bu haber 88240 kez okundu
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...