İzmir de Ulaşım

‘KOŞUKAVAKLILAR DERNEĞİ’ YİNE YARDIM ELİNİ UZATTI

Yönetim kurulu yaş ortalamasıyla İzmir’in en genç Sivil toplum kuruluşlarından biri olma özelliğini taşıyan ‘Koşukavak’lılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ bugüne kadar yapmış olduğu sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi.

28 Şubat 2019 Perşembe 14:21

GENÇ DERNEKÇİLER’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

‘KOŞUKAVAKLILAR DERNEĞİ’ YİNE YARDIM ELİNİ UZATTI

 

Yönetim kurulu yaş ortalamasıyla İzmir’in en genç Sivil toplum kuruluşlarından biri olma özelliğini taşıyan ‘Koşukavak’lılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ bugüne kadar yapmış olduğu sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi.Yılda ortalama 250 aileye yardımda bulunan, Çevre okulların eksikliklerini her daim gidermeye yönelik çözümler üreten, okul öncesi Bornova Belediyesinin Dost marketine destekte bulunup minik kardeşlerinin yüzünü güldüren, Kurduğu iftar sofralarıyla her sene binlerce kişiyle aynı sofrayı paylaşan genç dernek yönetimi yine muazzam bir çalışmaya imza atarak ‘Bingöl Karlıova İlkokulu’nda ki kardeşlerine kışlık kıyafetler gönderdi.

 

Kuruluş amaçlarının projeler üretmek toplum içindeki birlik ve beraberliği arttırmak olduğunu söyleyen dernek başkanı Serhat Arda, ‘Bizlere inana ve güvenen herkese teşekkür ediyoruz. Bizler Gönüldaşlarımızla birlikte güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz. Ben değil, dernek olarak elbirliğiyle, gönül birliğiyle biz yapıyoruz, yaptığımız bu yardımları dernek üyelerimiz ve dostlarımız sayesine gerçekleştiriyoruz.’ Dedi. 
Haber Kaynağı: ESH

Bu haber 93237 kez okundu
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...