İzmir de Ulaşım

KİTVAK BU BAYRAM DA ÇOCUKLARI UNUTMADI

“KİTVAK – Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı; Şeker Bayramı’nı E.Ü. Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören onkoloji hastası çocuklar, aileleri, hastanede görevli sağlık çalışanları ve Kitvak Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı renkli bir etkinlikle kutladı.

21 Haziran 2017 Çarşamba 17:38
KİTVAK BU BAYRAM DA ÇOCUKLARI UNUTMADI


KİTVAK’TAN RENKLİ BAYRAM KUTLAMASI


“KİTVAK – Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı; Şeker Bayramı’nı  E.Ü. Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören onkoloji hastası çocuklar, aileleri, hastanede görevli sağlık çalışanları ve Kitvak Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı renkli bir etkinlikle kutladı.


Ege Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi okulunda gerçekleştirilen etkinlik kapsamında, Bayram Abla Animasyon Takımı hasta çocuklarla oyunlar oynarken, bayram pastası çocuklar tarafından kesildi. Etkinlik sonunda Kitvak Yönetim Kurulu Başkanı YMM Ramazan Soncul, Prof.Dr.Serap Aksoylar ile Prof.Dr.Savaş Kansoy tarafından hasta çocuklara sürpriz bayram hediyeleri verildi. Kitvak Yönetim Kurulu Başkanı YMM Ramazan Soncul, “20.Yılımızı geride bırakıyoruz. Bir taraftan onkoloji hastaları ve yakınlarının yararlanabileceği kalıcı eserleri bağışçı ve hayırseverlerimizin katkı ve destekleriyle hayata geçiriyor, diğer yandan hasta ve hasta yakınlarının yüzlerinde küçücük de olsa bir gülümseme yaratabilmek için yoğun bir biçimde çalışmaya devam ediyoruz. Bugün de Şeker Bayramı coşkusunu çocuklarımızla paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi. 

Soncul, “Bu vesileyle bağışçılarımız, hayırseverlerimiz ve tüm yurttaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı kutluyor, ülkemizde ve tüm dünyada barış, dostluk, sevgi ve hoşgörüye vesile olmasını temenni ediyorum” dedi. Etkinlik Sofra Grup, Bayram Abla Animasyon Takımı, hayırsever ve bağışçıların katkı ve destekleriyle organize edilirken tedavileri devam etmekte olan çocuklar bir sonraki Kitvak etkinliğini sabırsızlıkla beklediklerini ifade ettiler.

 
Haber Kaynağı: ESH
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...