İzmir de Ulaşım

KARŞIYAKALI KANARYA YETİŞTİRİCİLERİNDEN BAŞKAN TUGAY'A ZİYARET

Karşıyaka Kanarya Sevenler ve Yetiştirenler Derneği Başkanı İş insanı Erden Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri, Karşıyaka Belediye Başkanı Dr.Cemil Tugay'ı makamında ziyaret ederek yetiştirdikleri bir kanaryayı Başkan Tugay'a hediye etti.

22 Eylül 2021 Çarşamba 11:14Dernek Başkanı Aksoy, Karşıyaka Belediye Başkanı Dr.Cemil Tugay'ın, derneklere ve STK'lara verdiği önemi ve desteği yakından takip ettiklerini belirtti. Aksoy, “Bizler de dernek olarak yetiştirdiğimiz kanaryalarla ulusal ve uluslararası yarışmalarda Karşıyaka’mızı en iyi şekilde temsil ediyoruz. Yıllardır Karşıyaka’da düzenlenmeyen yarışmayı Karşıyaka Belediyesi’nin de desteğiyle düzenlemek isteriz Sizlerle beraber çok güzel işler yapacağımızı düşünüyoruz” dedi.Yönetim kurulu üyeleri ve üyelerin arasında her biri kendi alanlarında çok başarılı meslek sahiplerinin bulunduğunu hatırlatan Başkan Aksoy, derneğin bugün Türkiye’nin önde gelen kanarya yetiştiricileri arasında yer bulduğunu söyledi.

Dernek başkan ve yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Karşıyaka Belediye Başkanı Dr.Cemil Tugay, “Kanarya için teşekkür ederim, neredeyse hepimizin evinde kuş besleniyor, sizler güzel bir iş yapıyorsunuz. Bizler de STK'larımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bahçelievler Pazaryeri’nde STK’ların yararlanacağı bir yerleşke yapıyoruz. Belediye olarak her zaman STK'larımıza destek olmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

  
Haber Kaynağı: ESH

Bu haber 500 kez okundu
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...