İzmir de Ulaşım

‘ÖYKÜ ARİN’E BİR DESTEK TE HEMŞERİLERİNDEN

İzmirli Öykü için donör oldu İzmir'de yaşayan Eylem ve Çağdaş Yazıcı çiftinin 3.5 yaşındaki kızları Öykü Arin'e nadir görülen Juvenil Miyelomonositik Lösemi (JMML) tanısı konulmasının ardından bir çok yerde Kızılayın açtığı stantlara gelen İzmirli destek veriyor, Minik Öykü’ye bir destekte Ege Bölgesi Bitlisliler Derneğinden geldi.

28 Kasım 2018 Çarşamba 12:45

EGE BİTLİSLİLER DERNEĞİ DE ÖYKÜ İÇİN "UMUT" OLMAK İSTİYOR


‘ÖYKÜ ARİN’E BİR DESTEK TE HEMŞERİLERİNDEN


İzmirli Öykü için donör oldu İzmir'de yaşayan Eylem ve Çağdaş Yazıcı çiftinin 3.5 yaşındaki kızları Öykü Arin'e nadir görülen Juvenil Miyelomonositik Lösemi (JMML) tanısı konulmasının ardından bir çok yerde Kızılayın  açtığı stantlara gelen İzmirli  destek veriyor, Minik Öykü’ye bir destekte Ege Bölgesi Bitlisliler Derneğinden geldi.

Ege Bölgesi Bitlisliler Derneği Karşıyaka Belediyesinin düzenlediği “Öykü Arin’e Umut Ol” kampanyasına katılırak umut olma yolunda bir adım attı. İzmir’de yaşayan çok sayıda Bitlisli Kızılayın Karşıyaka Belediyesi önünde açtığı stanta akın etti.

 

Ege Bölgesi Bitlisliler Dernek Başkanı Muzaffer Karayılanoğlu şunları söyledi;

‘Ege Bölgesi Bitlisliler Derneği olarak, Bitlisli hemşerimiz, kardeşimiz, dostumuz Nesim Yazıcı’nın torunu ‘Öykü Arın’ ve donör bekleyen tüm çocuklarımız için Karşıyaka Belediye’sinin önünde kan vermeye geldik. Minik Öykü’müze umuyorum ki çok yakın zamanda gereken donör bulunacak ve normal yaşamına dönecek. Biz Bitlisliler olarak kızımıza ne yapmamız gerekiyorsa onu yapmak için bu gün buraya geldik, inşallah evladımız şifa bulur, sağlığına kavuşur. Böyle yardımlarda her zaman gereğini yapan Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’a sonsuz teşekkür ediyorum’ dedi. 

Haber: Doğan Prepol


Haber Kaynağı: ESH

Bu haber 96829 kez okundu
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...