İzmir de Ulaşım

DENİZ'LİDE VAHŞET ANNE KIZ ALEVLERDE

Haber ajanslarına düşen bu vahşet dolu olaylar insanın kanını donduruyor.Bir insan bunu nasıl yapma kararı verebilir.Hangi ruh hali bu olayı yapmayı dürter.Şaşkınlıkla insanımızın nasıl bir değişimden geçtiğine akıl sır ermiyor.Gün geçmiyor ki sahiplenme duygusunun caniliklerini böylesi olaylarla duymayalım.

26 Haziran 2011 Pazar 14:13
 Denizli’nin Çivril ilçesinde bir anne ile kızı, üzerine benzin dökülerek ateşe verildi.
Alınan bilgiye göre, Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde ikamet eden A.O.T, gönül ilişkisi olduğu iddia edilen Ummuhan Muttalibov’un (45) Hamam Mahallesi 30 Ağustos Caddesi’ndeki evine, bahçe duvarından girerek Muttalibov’un üzerine benzin dökerek yaktı.
Annesinin çığlıkları üzerine gelen Ö.Ç’nin de (16) üzerine benzin dökerek yakmaya çalışan A.O.T, anne ile kızın bağırmaları üzerine benzin bidonunu bırakıp, bahçe duvarından atlayarak kaçtı.
Anne-kız olay yerine çağrılan 112 Acil Servis ekipleri tarafından Çivril Devlet Hastanesine kaldırıldı. Muttalibov, ikinci derecede yanık tanısıyla Denizli Devlet Hastanesine sevk edilerek Yanık Ünitesi’nde tedavi altına alındı.
Vücudunda hafif yanıklar olan Ö.Ç ise ayakta tedavi edildi.
Olay yerinde ruhsatsız silahını da düşüren A.O.T’nin yakalanması için çalışma başlatıldı.
Haber Kaynağı: ESH

Bu haber 127872 kez okundu
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...