İzmir de Ulaşım

CHP liler KAHVALTIDA BULUŞTU

CHP liler kahvaltıların tadını geleceğin birlik temelinde olmasında bulacaklarını deklare edip, bu toplantıların daha genişletilerek devamında karar aldılar.

03 Temmuz 2021 Cumartesi 14:45
 

CHP’de 2011 ile 2016 yılları arasında görev yapan ve şu anda aktif görevi olmayan önceki dönem İlçe Başkanları ve İl Yöneticileri geniş katılımlı kahvaltıda buluştu.

Örgüt içinde barışın ve sevginin ön planda olması gereğinin öne çıktığı kahvaltıda; örgütsel sorunları ve kaybedilen belediyelerle ilgili süreçler konuşuldu.

Özellikle Danışma Kurulu toplantılarının yapılması ve bundan sonraki tüm aday belirleme süreçlerinde örgütün iradesine başvurulması gerekliliğinin vurgulandığı konuşmalarda, kongre takviminin normal sürecinde işletilmesi gerektiği konusunda görüş birliğine varıldı.

Pandemi süreciyle uzun süredir bir araya gelinememesi sebebiyle bu kahvaltı bir hasret giderme vesilesi oldu.

Geçmişte farklı görevler üstlenmiş üyelerin bir arada olduğu kahvaltıda toplantıların genişletilerek tekrarlanması kararlaştırıldı.Haber Kaynağı: ESH

Bu haber 816 kez okundu
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...