İzmir de Ulaşım

NEZİR MAHALLE GEZİLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

Mart 2019 da yapılacak olan yeril seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Buca Belediye Başkan Aday adaylığını açıklayan, Buca’nın sevilen iş insanlarından Suat Nezir dur durak bilmeden Mahalle Mahalle gezerek sorunları yerinde tespit ediyor.

12 Kasım 2018 Pazartesi 16:26

SUAT NEZİR SORUNLARI YERİNDE TESPİT EDİYOR


NEZİR MAHALLE GEZİLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

 

Mart 2019 da yapılacak olan yeril seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Buca Belediye Başkan Aday adaylığını açıklayan, Buca’nın sevilen iş insanlarından Suat Nezir dur durak bilmeden Mahalle Mahalle gezerek sorunları yerinde tespit ediyor.STK ve Mahalle gezilerine ara vermeden devam eden Nezir Göksu Mahallesinde yaptığı gezide mahalle esnafından ve mahalle sakinlerinden sorunları dinleyerek çözüm önerilerini söylerken notlar almayı da ihmal etmedi.Nezir ben Buca’da doğdum Buca’mızda yaşıyor ve iş hayatımda burada devam ediyor.

Hemşerilerime her gittiğim yerde söylüyorum makamında oturan bir Belediye Başkanı olmayacağım, şimdi olduğu gibi halkın arasında olacağım, Buca’mızı birlikte yöneteceğiz, Belediye binasında olduğum zamanda kesinlikle kapım herkese açık olacak.

Buca’nın sorunlarını ve çözümlerini ben çok iyi biliyorum, çünkü ben ve ailem burada yaşıyor. Buca’ya borcum olduğunu düşünüyorum Buca’ya hizmet etmek istiyorum onun içinde aday oldum Dedi.
Haber:
 Doğan Prepol     

Haber Kaynağı: ESH
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...