İzmir de Ulaşım

GRUP KEMERALTI’NDAN İKİNCİ KLİP

İzmir’de 2009 yılında kurulan Grup Kemeraltı, “Dar Gelir” isimli şarkılarına Foça’da klip çekti. Karşıyaka Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Zekeriya Hocalar ile Yavuz Arıkan’ın kurduğu Grup Kemeraltı, ikinci klipleri olan Dar Gelir’e büyük ilgi olduğunu belirterek kısa sürede büyük beğeni topladıklarını dile getirdi.

04 Nisan 2019 Perşembe 18:12

GRUP KEMERALTI’NDAN  İKİNCİ  KLİP

  

İzmir’de 2009 yılında kurulan Grup Kemeraltı, “Dar Gelir” isimli şarkılarına Foça’da klip çekti.  Karşıyaka Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Zekeriya Hocalar ile Yavuz Arıkan’ın kurduğu Grup Kemeraltı, ikinci klipleri olan Dar Gelir’e büyük ilgi olduğunu belirterek kısa sürede büyük beğeni topladıklarını dile getirdi.

 

Karşıyaka Belediye Tiyatrosu oyuncularının gönüllü rol aldığı klibin yönetmenliğini Tolga Barman, görüntü yönetmenliğini ise Öskan Emre yaptı. Foça’nın mistik ortamında duygusal anları aktaran klipin çekimleri bir hafta sürdü. Söz ve müziği Aykut Alan’a ait  Dar Gelir isimli şarkının prodüktörlüğünü Yavuz Arıkan yaptı.

 

Grup Kemeraltı’nın sanat sevdası ile hayat bulduğunu belirten grubun solisti Zekeriya Hocalar “  Büyük özverilerle dört yıllık çalışma sonucu Tek Tabanca isimli albüm oluştu.  İlk klibimiz Çırılçıplak şarkısı için  oldu, beğeni topladı. Grubumuz aktif programlara çıkamasa da kendi içinde çalışmalarını sürdürdü.  Yeni klip çekimi için destek bulunca gönüllü bir çalışma ekibi oluşturduk. Özveriyle hazırlanan klip ve şarkı büyük beğeni almaya başladı. Gelecek için büyük hayallerimiz var” dedi.  
Haber Kaynağı: ESH

Bu haber 49365 kez okundu
------------------------------------------------------
Haber sitemiz 2010 yılından beri nette yayında.Yazın dostu her kesin yazabileceği bir anlayıştayız.Namuslu yazın dostları buraya yazabilir.egedesentez@gmail.com
-------------------------------------------------------
Yükleniyor...