İzmir de Ulaşım

NECİP DEMİR TİCARET LİSESİ KEP TÖRENİ

2010-2011 Yılı Mezunları kep töreninde duygulu anlar yaşandı.Okulun ilk mezunlarının yer aldığı mezuniyet gecesinde sahneye gelen öğrenci ve öğretmenler yeni mezunlara öğütlerde bulundu.

18 Haziran 2011 Cumartesi 00:35
 Karşıyaka Necip Demir Meslek ve İletişim Anadolu Lisesi mezuniyet gecesi okulun tarih kokan atmosferinde görkemli bir organizasyonla yapıldı.
Son sınıfların bir birinden şık elbiseleri ile cıvıl cıvıl gençleri diplomalarını kendilerine has tanıtımları ile sevinç içinde aldılar.
Geniş bahçesinde kurulan görkemli bir sahnede sunulan gece, katılımcı veliler ve öğrenci yakınlarının ilgisi ile izlendi.Öğretmenlerin duygulu konuşmaları bazen gözlerin dolmasına neden olsada en sonunda sevinç çığlıkları ile süslenen gece başladığı gibi olanca güzelliği ile son buldu.
İşte geceden kareler;Haber Kaynağı: ESH
------------------------------------------------------
Haber sitemizin izlenmesini daha yukarılara çekmek için okuyucularımızın haberlerimiz hakkında yorumlarını onaysız yayınlamayı prensip olarak benimsemiş durumdayız.
Her tülü düşüncenin karşı düşüncesinin yanında aynı özgürlüğü ile var olması ilkesini doğru buluyoruz.
Her yorumcu kendi yorumuna sahip çıkacak medeni uygunluğa erişmiş olmasını dileyerek bu uygulamayı siz değerli okurlarımıza duyurmayı görev bilidik.Yorumlarınız sizlerin namusudur.

-------------------------------------------------------
Yükleniyor...